بازگشت درباره ما


امروز طراحي و ساخت انواع
قالب و قطعات صنعتي مطابق با استانداردهاي روز دنيا در كمترين زمان و بالاترين كيفيت از اهميت بالايي برخوردار مي باشد.


صنايع اكبريان داراي مجوز رسمي از وزارت صنايع و نيز عضو رسمي اتحاديه ماشين ساز و فلز تراش با بيش از 20سال سابقه در زمينه طراحي و ساخت انواع قالب، قطعات صنعتي و ماشين سازي، در ابتدا فعاليت خود را با ماشين آلات صنعتي دستي و نيمه اتوماتيك آغاز نمود، با توجه به روند رو به رشد كمي و كيفي فنآوري و تنوع نياز مشتريان، اين صنايع هم اكنون افتخار دارد با بهره گيري دانش مهندسين و توان متخصصين مجرب و استفاده از ماشين آلات صنعتي پيشرفته و نرم افزارهاي تخصصي از طريق دستيابي به تكنولوژي و استانداردهاي روز دنيا جوابگوي نيازمندي هاي مشتريان بالفعل و باقوه خود با كمترين زمان و بالاترين كيفيت شد.

 اين واحد صنعتي به منظور بهبود مستمر و اثر بخش، همگام با ديگر صنايع پيشرفته با انتخاب و استقرار سيستم مديريت كيفيت ISO9001-2000 خط مشي كيفي خود را مبتني بر تحقق سه محور زير مي داند:

  • جلب و تأمين رضايت مشتري
در اين صنايع همه چيز از مشتري شروع و به مشتري ختم مي شود و ايجاد ارزش براي مشتري بعنوان يك اولويت است و ما خود را متعهد به اجراي به موقع تعهدات مشتري مطابق زمان، هزينه و كيفيت تعيين شده مي دانيم.
  • رشد و توسعه كاركنان
 ما در پي آن هستيم از طريق تشويق،‌ كار گروهي و ارج نهادن به توانمندي هاي كاركنان، آموزش مستمر و حاكم كردن نظم و انظباط فردي و وجدان كاري، رضايت كاركنان خود را تأمين كنيم.
  • كسب سهم سهم بازار
ما در پي آن هستيم از طريق بهبود مستمر كيفيت محصولات و بكارگيري روشهاي مديريتي نوين، استفاده بهينه از امكانات، رشد بهره وري و كاهش هزينه، سعي در جلب مشتريان و جذب سهم بيشتري از بازار داشته باشيم.

اين صنايع افتخار همكاري با صنايع مختلف كشور از جمله خودروسازان، توليد كنندگان لوازم خانگي، صنايع نفت، گاز، پتروشيمي و نيروگاهي را داشته و موفق به اخذ رتبه همكاري از اين صنايع مي باشد.

صنايع اكبريان هم اكنون از نظر جغرافيايي دفتر مركزي آن در تهرانپارس و
كارخانه به مساحت 5000متر مربع شامل 3200متر مربع سوله با ارتفاع 14متر مجهز به جرثقيل سقفي با تناژ 20  كه از كارگاههاي قالبسازي، قطعه سازي،برشكاري، پرسكاري، فيكسچرينگ، جوشكاري و مونتاژ تشكيل شده در شهرك صنعتي عباس آباد واقع گرديده است.

این واحد درحال اخذ  گواهینامه ISO  TS 16949  نیز می باشد.
صفحه اصلی